Za hloupost se platí aneb jak média účelově poškozují EET

Jeden z klasických příkladů jak se v českých mediích vyvolávají negativní zprávy, které způsobují desinformační chaos.
EET je dnes už doslova bulvární téma a přilévat olej do ohně je teď in.

EET pro malou restauraci vyšla na 23.900 plus 940 Kč měsíčně. Babiš nás chce zničit, říká hostinský
http://forum24.cz/eet-pro-malou-restauraci-vysla-na-23-900-plus-940-kc-mesicne-babis-nas-chce-znicit-rika-hostinsky/
(pro zajímavost 940,- Kč/měsíc x 5 let = 56400,-)

Panu hostinskému z článku bych doporučil, aby věnoval např. 15 minut drobnému zmapování EET řešení. Určitě by sám dospěl k závěru, že poplatek za software 500,- Kč/měsíc je zbytečný a že existuje několik řešení bez pravidelných poplatků. Že systém pokladny za 19000,- umí kromě EET nejspíš i hromadu dalších funkcí, jako účty na jednotlivých stolech, skladové hospodářství, možná i receptury apod. Jedná se tedy o zbytečně předimenzované řešení, pokud toto pořizoval pouze pro EET. V neposlední řadě proč pořizoval plnohodnotné připojení k internetu za 4900,- + 440,- Kč/měsíc, když stačí datová SIM karta za pár desetikorun/měsíc.

Situaci bych přirovnal k tomu, jako když si místo běžného auta Škoda pořídíte nadupanej Mercedes, protože jste byli líní se podívat se i do jiného autosalonu.

Ten kdo chtěl řešit prodejní proces informačním systémem už dříve, tak již učinil a pro toho je EET buď minimální nebo žádnou investicí. Funkce EET bývá zpravidla součástí běžných aktualizací programu.

Každý umí psát články, my umíme i řešení navrhnout a nasadit.
Řešení pro pána je zde: http://eet.vujo.cz/eet-pokladny/smp-05/.
Vidíte sami že to jde...?
 

Aby se Vám nestalo to, co pánovi z článku, kontaktujte nás na +420 352 623 330. Vybereme nejvýhodnější a jednoduché řešení i Vám.